Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Přijďte objevit atraktivity našeho regionu Od Brd k Vltavě!

Svazek obcí Dobříšska a Novoknínska a Svazek obcí Střední Povltaví v rámci projektu Společná propagace regionu Brdy – Vltava v sobotu 9. června organizují Regionální veletrh cestovního ruchu Od Brd k Vltavě. Ten bude probíhat od 9 do 15 hodin v prostoru dobříšského autobusového nádraží na Mírovém náměstí a v případě špatného počasí v KD Dobříš.

V rámci expozice Muzea zlata Nový Knín si návštěvníci budou moci vyzkoušet rýžování zlata, Lanový park Slapy zase přiveze některé prvky ze svého „tarzanského" parku. Představí se i známá strašidloložka V. Klimtová z Pohádkového domu v Pičíně a pan V. Pavelčík, autor knih o Středním Povltaví. Dále se budou prezentovat Město Dobříš, Památník Karla Čapka, Křižovnický špýchar Prostřední Lhota, Muzeum balonového létání a muzeum Vltavy v Chotilsku, Klub českých turistů, MAS Brdy – Vltava a další. Budou představeny i nové propagační materiály celého regionu, které vznikají právě v rámci projektu společné propagace.
Občerstvení, pivovar Herold z Březnice a živá hudba kapely F.L.O.K. nebudou chybět. Pro návštěvníky bude připravena i vědomostní soutěž o regionu o ceny, jejíž slosování proběhne ve 14 hodin.

Ve stejný den dopoledne se koná i Jarmark regionálních produktů také na náměstí v Dobříši.

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Ono by k napadení barnyho hlavně ani nedošlo, kdyby byl pod vlivem majiteky že?

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Paní Charvaátová, omlouvám se za vyjádření, ale ty vaše bláboly se stále opakují. Jak jste zmínila, tři ...

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Pane Novák, máte oproti mě velkou výhodu. Určitě zde zmíněné ženy znáte, víte kde bydlí a nebude pro ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty