Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Společná propagace regionu

brdyvltNovináři a pracovníci infocenter objevovali krásy regionu Od Brd k Vltavě
Dobříš, .8.2012
Foto_3V rámci probíhajícího projektu Společná propagace regionu Brdy – Vltava se uskutečnilo již několik významných aktivit. Na konci května byl zorganizován presstrip, tedy výlet pro novináře cestovního ruchu, a to do Povltaví. Odborník na tuto oblast a zároveň průvodce výletu pan V. Pavelčík zaujal svým výkladem stejně jako osada Louisiana, Štěchovice s vodní elektrárnou, kostel ve Slapech, Garni hotel Petra, Lanový park Slapy, muzea v Prostřední Lhotě a Chotilsku. V červnu podobnými místy putovalo i školení pracovníků informačních center s cílem zvýšit jejich znalosti o regionu. Ve stejný měsíc proběhl také regionální veletrh cestovního ruchu, kde v rámci vědomostní soutěže bylo možné vyhrát i let balonem, který poskytlo balonové muzeum v Chotilsku. Výherkyni první cena udělala ohromnou radost a podle jejich slov i splnila sen. Druhý presstrip dne 2. 8. byl zaměřen na západní část regionu, a tak došlo na návštěvu Nového Knína s Muzeem zlata, Památníku Karla Čapka, depozitáře a zámku Dobříš, Wellness centra Svaté Pole, kostelu v Obořišti, Pohádkového domu v Pičíně, penzionu Nový Rybník a Čechovy stodoly v Bukové. Novinářům se u nás líbilo, což potvrzují všechny vzniklé články i slova V. Konečného, novináře serveru novinky.cz. „Podíval jsem se do míst, kam bych asi těžko zabloudil, moc se mi líbilo v Chotilsku, v kostele v Obořišti, na Dobříši, Čapkův památník, ale i další lokality, setkal jsem se se zajímavými lidmi, zapálenými pro svou věc a snažícími se z mála vytvořit hodně. Bez zisku pro sebe." Podobnou trasu mělo opět i školení pracovníků infocenter v závěru srpna, které navštívilo i nově otevřenou atraktivitu TEPfaktor v Chotilsku inspirovanou pevností boyard. Ačkoliv byl zařazen jako poslední bod náročného programu, všechny ohromně zaujal stejně jako vyprávění paní V. Klimtové v Pičíně.

 

Kromě těchto aktivit byl vydán nový materiál shrnující největší atraktivity regionu a neustále probíhá aktualizace webu na www.odbrdkvltave.cz, kde se nachází i kalendář akcí celého regionu a nově i tipy na cyklistické výlety.

V rámci projektu začíná vznikat spolupráce mezi aktéry cestovního ruchu, která se bude snad zdárně vyvíjet i do budoucna. Všem, kteří se na aktivitách projektu podílejí, velmi děkujeme.

Realizační tým projektu, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: +420 608 729 787

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Teplota vody Slapské přehrady

  Donedávna jsem se na teplotu vody díval na internetové stránce Povodí Vltavy, ale ta bohužel od 6.

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  @Jana myslím, že sem křivdy staré 10 let sem nepatří. V tomto vláknu jde o úplně něco jiného ;-)

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Majitelky Ziwa reagují na stížnosti stejně, jako jste před lety reagovala na oprávněné stížnosti ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty