Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Okresní kolo hry Plamen ve Slapech

V sobotu 23.5.2015 od 8.00 hodin na místním fotbalovém hřišti probíhá jarní kolo hry Plamen mladých hasičů okresu Praha západ. Jednak jste srdečně zváni a přijďte povzbudit domácí borce v souboji s ostatními sbory a jednak se můžete připojit k nám a pomoci zajistit tuto akci. Příprava začíná ve čtvrtek v 17.00 hod. sekání a hrabání trávy, v pátek od 17.00 hod. stavění drah (nutno mít kladívko) a konečně v sobotu jako pomocní rozhodčí či technická četa. Věřím, že nám pomůžete zajistit důstojné prostředí pro závody cca 180 dětí.

Také máme prosbu k občanům a návštěvníkům obce aby v sobotu, 23.5.2015 po celý den zachovali průjezdnost přístupových místních komunikací (od Motorestu či od obchodu p. Březiny) pro velké hasičské vozy. Děkujeme za pochopení.

V případě zájmu pomoci dejte prosím vědět kdy na mail. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či MT 724 258 393.

Předem děkujeme

Tonda Adam

starosta sboru

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Teplota vody Slapské přehrady

  Donedávna jsem se na teplotu vody díval na internetové stránce Povodí Vltavy, ale ta bohužel od 6.

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  @Jana myslím, že sem křivdy staré 10 let sem nepatří. V tomto vláknu jde o úplně něco jiného ;-)

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Majitelky Ziwa reagují na stížnosti stejně, jako jste před lety reagovala na oprávněné stížnosti ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty