Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Okresní kolo hry Plamen ve Slapech

V sobotu 23.5.2015 od 8.00 hodin na místním fotbalovém hřišti probíhá jarní kolo hry Plamen mladých hasičů okresu Praha západ. Jednak jste srdečně zváni a přijďte povzbudit domácí borce v souboji s ostatními sbory a jednak se můžete připojit k nám a pomoci zajistit tuto akci. Příprava začíná ve čtvrtek v 17.00 hod. sekání a hrabání trávy, v pátek od 17.00 hod. stavění drah (nutno mít kladívko) a konečně v sobotu jako pomocní rozhodčí či technická četa. Věřím, že nám pomůžete zajistit důstojné prostředí pro závody cca 180 dětí.

Také máme prosbu k občanům a návštěvníkům obce aby v sobotu, 23.5.2015 po celý den zachovali průjezdnost přístupových místních komunikací (od Motorestu či od obchodu p. Březiny) pro velké hasičské vozy. Děkujeme za pochopení.

V případě zájmu pomoci dejte prosím vědět kdy na mail. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či MT 724 258 393.

Předem děkujeme

Tonda Adam

starosta sboru

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Dobry den vsem. Z nekterych komentaru je cloveku vazne spatne. Rozebirat zda cca 3 lety pes nezemrel ...

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Pane Huml, nevím kdo jste - mohl byste mi připomenout nějaký ten zážitek s námi? Opravdu velmi by mne ...

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  všem kteří to tady bagatelizují přeji potkat pání Hamouzovou, ať tu mladší, nebo tu staší s jejich ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty