Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Poděkování zastupitelstvu

U příležitosti konce volebního období děkuji členům stávajícího zastupitelstva obce Slapy nad Vltavou na čele se starostou ing. Františkem Neužilem, jménem SDH Slapy nad Vltavou, za aktivní spolupráci a maximální podporu činnosti našeho sboru a zásahové jednotky. Díky této spolupráci a podpoře jsme uspořádali za jejich uplynulé volební období každoročně řadu akcí v obci, jako příklad uvádím:
oslavy Masopustu,
pouťové oslavy,
rozsvícení stromečku,
různé hasičské soutěže, včetně okresního kola hry Plamen pro mladé hasiče apod.
Společně jsme tak udrželi tradiční akce, které mají své místo v obecním životě a pomáhají formovat vztah obyvatel ke své obci.
Také byla pravidelně obnovována zásahová technika  z rozpočtu obce, což přispělo k zachování vysoké akceschopnosti zásahové jednotky.

Věřím, že se nám podaří navázat na dosavadní spolupráci s nově zvoleným zastupitelstvem a tak závěrem ještě jednou, stávající páni zastupitelé děkujeme!

Antonín Adam
starosta SDH Slapy nad Vltavou

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Pozor - Nebezpečný pes!

  všem kteří to tady bagatelizují přeji potkat pání Hamouzovou, ať tu mladší, nebo tu staší s jejich ...

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Ono by k napadení barnyho hlavně ani nedošlo, kdyby byl pod vlivem majiteky že?

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Paní Charvaátová, omlouvám se za vyjádření, ale ty vaše bláboly se stále opakují. Jak jste zmínila, tři ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty