Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Výstava Davle a okolí na dobových fotografiích Josefa Dvořáka

plakatdvorak.jpgVýstava s názvem "Davle a okolí na dobových fotografiích Josefa Dvořáka" se bude konat ve dnech 10.10.2009 - 1.11.2009 v prostorách OÚ v Davli. Na výstavě bude vystaveno bezmála 180 fotografií z Davle a širého okolí pořízených převážně v době před 2. svět válkou. Výstava se koná ku příležitosti vydání knihy Krajem soutoku Vltavy se Sázavou, která je sestavena výhradně z dobových fotografií již výše zmíněného autora. Půjde o první výstavu fotografií Josefa Dvořáka, kdy uskutečněnou v tomto kraji.

Veškeré informace o výstavě i knize je možno najít na www.dvorak-davle.cz . Součástí www stránek je i rozsáhlá galerie fotografií, které se do knihy již nevešly, srovnávacích snímků a nechybí ani soutěž s knížkou přímo související.

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Teplota vody Slapské přehrady

  Donedávna jsem se na teplotu vody díval na internetové stránce Povodí Vltavy, ale ta bohužel od 6.

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  @Jana myslím, že sem křivdy staré 10 let sem nepatří. V tomto vláknu jde o úplně něco jiného ;-)

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Majitelky Ziwa reagují na stížnosti stejně, jako jste před lety reagovala na oprávněné stížnosti ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty