Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Výstava Davle a okolí na dobových fotografiích Josefa Dvořáka

plakatdvorak.jpgVýstava s názvem "Davle a okolí na dobových fotografiích Josefa Dvořáka" se bude konat ve dnech 10.10.2009 - 1.11.2009 v prostorách OÚ v Davli. Na výstavě bude vystaveno bezmála 180 fotografií z Davle a širého okolí pořízených převážně v době před 2. svět válkou. Výstava se koná ku příležitosti vydání knihy Krajem soutoku Vltavy se Sázavou, která je sestavena výhradně z dobových fotografií již výše zmíněného autora. Půjde o první výstavu fotografií Josefa Dvořáka, kdy uskutečněnou v tomto kraji.

Veškeré informace o výstavě i knize je možno najít na www.dvorak-davle.cz . Součástí www stránek je i rozsáhlá galerie fotografií, které se do knihy již nevešly, srovnávacích snímků a nechybí ani soutěž s knížkou přímo související.

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Hotel Záhoří

  Správný odkaz na článek "Ing. Rudolf Formis" je ...

  Číst dále...

   
 • Svoz velkoobjemového domovního a nebezpečného odpadu (09.10.2021 - 10.10.2021 )

  Obyvatelé by ocenili, kdyby se tuto informaci dověděli dříve! Díky.

  Číst dále...

   
 • Hasičského sbor Slapy - výročí 140 let - Hoří

  Fotky z akce jsou zde. (https://slapy.rajce.idnes.cz/140_let_Hasici_Slapy/) ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty