Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Druhý jarmark regionálních produktů - Dobříš

Město Dobříš a obchůdek Jíme zdravě Vás srdečně zvou na druhý jarmark regionálních produktů, který se uskuteční v sobotu 10. července na dobříšském náměstí u radnice od 8 do cca 11 hodin. Trhu se zúčastní více prodejců a sortiment bude oproti prvnímu jarmarku širší.
V sortimentu druhého jarmarku se objeví zelenina, bylinky, med, kozí i kravské mléko a výrobky z mléka (sýry, tvaroh, syrovátka), dále slepičí a křepelčí vajíčka, chutné domácí koláče, pečivo, sušenky, marmelády, kompoty, šťávy, paštiky a navíc originální ručně tvořené výrobky řemeslné činnosti. Některé z produktů jsou v biokvalitě.
V horkém slunečném dopoledni se můžete osvěžit pivem Herold (malý nezávislý český zámecký pivovar Herold v Březnici vaří pivo tradiční technologií s vysokým podílem ruční práce) a děti domácí bezinkovou šťávou.
Seznam prodejců seznam_prodejcu_10cervence.pdf seznam_prodejcu_10cervence.pdf

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Ono by k napadení barnyho hlavně ani nedošlo, kdyby byl pod vlivem majiteky že?

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Paní Charvaátová, omlouvám se za vyjádření, ale ty vaše bláboly se stále opakují. Jak jste zmínila, tři ...

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Pane Novák, máte oproti mě velkou výhodu. Určitě zde zmíněné ženy znáte, víte kde bydlí a nebude pro ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty