Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Druhý jarmark regionálních produktů - Dobříš

Město Dobříš a obchůdek Jíme zdravě Vás srdečně zvou na druhý jarmark regionálních produktů, který se uskuteční v sobotu 10. července na dobříšském náměstí u radnice od 8 do cca 11 hodin. Trhu se zúčastní více prodejců a sortiment bude oproti prvnímu jarmarku širší.
V sortimentu druhého jarmarku se objeví zelenina, bylinky, med, kozí i kravské mléko a výrobky z mléka (sýry, tvaroh, syrovátka), dále slepičí a křepelčí vajíčka, chutné domácí koláče, pečivo, sušenky, marmelády, kompoty, šťávy, paštiky a navíc originální ručně tvořené výrobky řemeslné činnosti. Některé z produktů jsou v biokvalitě.
V horkém slunečném dopoledni se můžete osvěžit pivem Herold (malý nezávislý český zámecký pivovar Herold v Březnici vaří pivo tradiční technologií s vysokým podílem ruční práce) a děti domácí bezinkovou šťávou.
Seznam prodejců seznam_prodejcu_10cervence.pdf seznam_prodejcu_10cervence.pdf

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Teplota vody Slapské přehrady

  Donedávna jsem se na teplotu vody díval na internetové stránce Povodí Vltavy, ale ta bohužel od 6.

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  @Jana myslím, že sem křivdy staré 10 let sem nepatří. V tomto vláknu jde o úplně něco jiného ;-)

  Číst dále...

   
 • Pozor - Nebezpečný pes!

  Majitelky Ziwa reagují na stížnosti stejně, jako jste před lety reagovala na oprávněné stížnosti ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty