Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Divočáci u lékaře

divocak.jpgJeště že naše zdravotní středisko nemá noční pohotovost. Pokud by tam pohotovost byla, musel by se pacient , který by potřeboval pomoc po 21.oo, nejprve prodrat mezi divokými prasaty, rejdícími po obou stranách silnice od stáje Valento až ke zdravotnímu středisku.

Nočním dobrodružstvím je už samo od sebe projet  autem po setmění bez kolize od benzinové pumpy k Motorestu. Naši divočáci opět řádí, prohánějí se po osvětlených asfaltových cestách a překopávají kdejaký kousek trávy kolem jelikož už dobře vědí, že se kolem cestiček povalují různé pro ně lahodné odpadky – tak proč něco pracně hledat po lesích když blíže k civilizaci je obživa dostupnější a snadnější. 
Své putování začínají po setmění , vycházejí  z lesa nad vesnicí, projdou  zahradou u Vebrů, přejdou  silnici k loděnici, zkontrolují stáj Valento, parčík u zdravotního střediska  a číhají na projíždějící automobily. Někdy doputují až k Motorestu a zpět do lesa se vracejí přes pole před ním. Další den si toto kolečko zopakují  třeba s tím, že vynechají plot u Vebrů a jdou cestou, která podle něj vede a též končí  u Motorestu. Tak kdo má zájem o setkání ?

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Dopis od Družstva pro rekreační bydlení

  Tak se asi stalo to, co zde bylo pred deseti lety napsano. V katastru pozemku patricich se objevila plomba ...

  Číst dále...

   
 • Zápis do ZŠ Slapy (16.4.2020)

  Možná dorazí i inspekce!? Že Vás to ještě nepřešlo, ach jo. Už se tím bavíme téměř všichni. Možná ...

  Číst dále...

   
 • Zápis do ZŠ Slapy (16.4.2020)

  Děkujeme paní Patricii za upozornění. Hrubky opravíme co nejdřív.

  Číst dále...

Poslední inzeráty