Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Vybavení školy

Škola disponuje nově budovanými sportovišti na školní zahradě (fotbalové hřiště, hřiště na nohejbal a volejbal, hřiště na košíkovou, dva venkovní pingpongové stoly) tělovýchovnými a rekreačními prvky (dvojhrazda, lezecká stěna s paravanem, venkovní tabule „Čmáralka“, indiánské „území“ s velkým týpí pro 20 dětí).

V září letošního roku jsme uvolnili naši tělocvičnu mateřské škole pro její rozšíření na dvě třídy. Zřizovatel ve spolupráci s vedením školy připravuje projekt pro grantové řízení na výstavbu nové tělocvičny a modernizaci školní jídelny.
 Ve škole v každé třídě je pro výuku i práci na internetu k dispozici 4 – 5 počítačových stanic propojených do počítačové sítě. Síť instalovaná ve škole umožňuje žákům přístup na internet v každé učebně během celého dne. Žáci i vyučující využívají velkou škálu výukových programů dle věku dětí od mateřské školy až po 5. ročník, využíváme počítače i pro práci s grafickým editorem a digitálním fotoaparátem. Rodiče mají možnost získávat informace o škole prostřednictvím webových stránek, které jsou pravidelně aktualizovány. http://www.zsamsslapy.unas.cz
 Z grantu Nadace ČEZ jsme vybudovali keramickou dílnu s keramickou pecí, kterou využíváme v hodinách výtvarné výchovy, pracovních činnostech a mimoškolních volnočasových aktivitách.
Pro výuku hudební výchovy využíváme pianino, Orffův instrumentář, elektrofonické varhany, metalofony, xylofony a odbornou literaturu.
Ke zkoumání přírody využíváme mikroskopy, sady pro pokusy,... Ve výuce používáme různorodé didaktické pomůcky.
Směřujeme k modernizaci a obnově stávajícího vybavení tříd i celé školy (audiotechnika, rozšiřování knižního fondu školy-odbornou pedagogickou literaturou, encyklopediemi a literaturou pro děti a mládež, videotechnika –  videorekordér, DVD, interaktivní tabule, notebook,…), školní nábytek.

Ročníkové a celoroční projekty
 Projekty dotvářejí obsah vzdělávacího procesu ročníků i celé školy. Zařazované formy projektů jsou: ročníkové (krátkodobé) a celoškolní (krátkodobé i celoroční). Příprava realizace, výstupy a evaluace projektů zvyšují efektivitu vyučovacího procesu, motivují žáky a podporují spolupráci všech pedagogů, žáků a veřejnosti (rodičů, dobrovolných spolků a přátel školy).

Vzduch voda

Poslední komentáře

 • Helena Fedievová přezdívaná Vltavěnka

  Jezdila jsem do Slap k babičce a v létě jsme často byli na Ždáni. Vltavěnku si pamatuji když vybírala ...

  Číst dále...

   
 • Helena Fedievová přezdívaná Vltavěnka

  krásná vzpominka na mladi, ja jezsil na Zdan cca od 64roku a csto jsme ji tam vidavali

  Číst dále...

   
 • Na kole ze Slap do údolí Kocáby

  Děkuji za zajímavý tip na výlet. Není to pro cyklisty typu Třeboňsko. Jeli jsme z Nového Knína ...

  Číst dále...

Poslední inzeráty